پتروشیمی بوشهر متعهد به مسئولیت های اجتماعی است

پتروشیمی بوشهر متعهد به مسئولیت های اجتماعی است
(دوشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲) ۱۵:۲۰

مدیرعامل پتروشیمی بوشهر گفت: توجه به محیط های پیرامونی و حرکت در مسیر تحقق مسئولیت های اجتماعی در این شرکت پتروشیمی به عنوان یک اولویت مهم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به گزارش نیپنا جواد حاتمی در حاشیه دهمین همایش ملی و دومین همایش بین المللی ترویج اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری اجتماعی معرفی و تجلیل از این چهره‌های شاخص برگزار شد. اظهار کرد: پتروشیمی بوشهر در بخش های مختلف دستاوردهای ارزشمندی را در راستای تعهد به اجرای مسئولیت های اجتماعی رقم زده است که یکی ازآنها تفاهم ‌نامه‌ای است که با اداره کل محیط زیست استان بوشهر برای حمایت از خانه‌های محیط زیست استان بوشهر همسو با ایفای بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی امضا شد.

مدیرعامل پتروشمی بوشهر به طراحی و اجرای پروژه بازیابی گازهای اسیدی و گوگرد در پالایشگاهِ گازیِ شرکت پتروشیمی بوشهر اشاره کرد و گفت: واحد TGTU از ورود ساعتی ٨ تن بر ساعت دی اکسید گوگرد به جو جلوگیری می کند.

وی با بیان این که در دورانِ همه ‌گیری بیماری کرونا با مدیریت تولید و مصرفِ اکسیژن این شرکت توانسته است تامین کننده‌ اصلی اکسیژن بیمارستان‌های کشور باشد به طوری که ۱۸ هزارتن اکسیژنِ تولیدیِ بوشهر در بیمارستان‌های کشور توزیع شد و به عبارتی از هر 4 بیمار یک بیمار از اکسیژن تحویلی این پتروشیمی بهره مند شد.

حاتمی افزود: زیرساخت های صنعتی و غیر صنعتی مجتمع پتروشیمی بوشهر بزودی بطور رسمی به بهره برداری خواهد رسید.


اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید