شرکت پلی پروپیلن جم با تولید "محصول جدید" به استقبال سال "رشد تولید" رفت

شرکت پلی پروپیلن جم با تولید "محصول جدید" به استقبال سال "رشد تولید" رفت
(یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۱:۴۸

شرکت پلی پروپیلن جم، برای نخستین بار در کشور اقدام به توسعه و تولید گرید جدید EP4130N کرد، این گرید جدید پلی پروپیلن در تولید قطعات داخلی خودرو از جمله داشبورد، رودری، کنسول وسط و همچنین صنایع لوازم خانگی و ساختمان کاربرد دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پلی پروپیلن جم، این شرکت در راستای اهداف توسعه ای و با شناسایی نیاز صنایع مختلف برای نخستین بار در کشور اقدام به توسعه و تولید گرید جدید EP4130N کرده است.

این گرید جدید پلی پروپیلن که در دسته کوپلیمرهای ضربه پذیر قرار می‌گیرد، در تولید قطعات داخلی خودرو از جمله داشبورد، رودری، کنسول وسط و همچنین صنایع لوازم خانگی و ساختمان کاربرد دارد.

پلی پروپیلن جم با تولید و توسعه گرید EP4130N به بهبود چشمگیر کیفیت، خواص فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و ثبات ویژگی‌ها در قطعات کمک کرده است که تاکنون به طور قابل توجهی مورد استقبال صنایع پایین دستی قرار گرفته است.

گفتنی است شرکت پلی پروپیلن جم با اتکا به دانش فنی درون سازمانی و همچنین تجارب متخصصین خود با تولید این محصول برای اولین بار در ایران امیدوار است بتواند به اهدافی چون رشد تولید، جلب رضایت مشتریان، خودکفایی ملی و جلوگیری از خروج ارز نائل آید.

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید