در مارس 2023 رخ داد:

افت بیش از 11 درصدی تولید محصولات پتروشیمیایی سنگاپور

افت بیش از 11 درصدی تولید محصولات پتروشیمیایی سنگاپور
(شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) ۱۴:۵۴

تولید محصولات پتروشیمیایی سنگاپور در ماه مارس امسال نسبت به دوره مشابه پارسال 11.8 درصد کاهش یافت.

به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه خبری آی‌سی‌آی‌اس، داده‌های رسمی حکایت از آن دارد که مجموع تولید مواد شیمیایی سنگاپور به‌دلیل افت تولید در بخش‌های تخصصی و پتروشیمی در مارس 2023 نسبت به دوره مشابه پارسال 11.8 درصد کاهش یافت.

هیئت توسعه اقتصادی (EDB) سنگاپور در بیانیهای اعلام کرد که تولید محصولات پتروشیمی این کشور در ماه مارس به‌دلیل تقاضای ضعیف بازار و اجرای عملیات تعمیرات دوره‌ای و نگهداری مجتمع‌های پتروشیمی نسبت به دوره مشابه پارسال 20.3 درصد کاهش یافته است.

بر اساس این گزارش، تولید در بخش‌های تخصصی در ماه مارس به‌دلیل کاهش تولید روغن معدنی و افزودنی‌های غذایی، 6.5 درصد کاهش یافته است.

در مجموع، تولید مواد شیمیایی که نفت را هم شامل می‌شود، در بازه زمانی ژانویه تا مارس 2023 نسبت به مدت مشابه پارسال 13.1 درصد کاهش یافت.

مجموع تولید تولید سنگاپور در ماه مارس در مقایسه با افت 9.7 درصدی در ماه فوریه، در مارس 2023 نسبت به دوره مشابه پارسال 4.2 درصد کاهش یافت.
بر اساس ماه به ماه تعدیل فصلی، تولید مارس 9.3 درصد افزایش یافت.

صادرات پتروشیمی سنگاپور در این ماه نسبت به سال گذشته 23.1 درصد کاهش یافت که همسو با تولید ضعیف تر بود.

داده‌های جمع‌آوری شده ازسوی آی‌سی‌آی‌اس نشان می دهد که صادرات پتروشیمی سنگاپور در ماه مارس امسال برای هفتمین ماه پیاپی با کاهش روبه‌رو بوده است.

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید