پیام روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت گرامی داشت "روز قدس"

پیام روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت گرامی داشت "روز قدس"
(پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲) ۲۰:۴۳

پیام روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت گرامی داشت "روز قدس" به شرح ذیل است:

   بسم الله الرحمن الرحیم 

    سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی، بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الْأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا ، إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ الْبَصِیرُ (اسرا / آیه ۱)


همکاران ارجمند صنعت پتروشیمی؛

روز قدس نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی و روز لبیک به فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه و خوی ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.

از زمان اشغال سرزمین فلسطین تاکنون بسیاری از اندیشمندان نامدار جهان این واقعیت را گوشزد می نمایند که مسئله اشغال سرزمین فلسطین، موضوع یک ملت، دولت یا یک قوم و قبیله نیست. بلکه شراره‌های شرّی آشکار است که دامان انسان و انسانیت را گرفته است.

روز قدس، یادگار ماندگار و تاریخی امام خمینی(ره) معمارکبیر انقلاب اسلامی است که در جان ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان ریشه دوانده است و اندیشمندان جهان اسلام به زیبایی تمام " روز قدس" را "روز اسلام" و" روز رسول الله" نام نهاده اند.


جهادگران صنعت ارزش آفرین

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سال مهارتورم و رشد تولید ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران با زنده نگه داشتن "روز قدس" یکی ازآرمان جمهوری اسلامی ایران است، طنین حمایت خود را رساتر از همیشه از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین به گوش استکباران، غاصبان و صهیونیست جهان خواهد رساند.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال در ماه پرفضیلت رمضان، از همه موثران صنعت ارزش آفرین پتروشیمی دعوت می‌کنیم، بار دیگر با حضور گسترده خود در" راهپیمایی روز قدس" همراه با ملت بزرگ ایران و آزادی‌خواهان جهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای که فرمودند «محو اسرائیل از منطقه، موضوع همیشگی جمهوری اسلامی ایران است» ، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام نمائیم.

در خاتمه با گرامیداشت، یاد و خاطره همه شهدای انتفاضه بویژه شهید قدس سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که بی شک خون بهای این شهید والامقام" فتح قدس" می باشد ، تمامی همت و توانمندی‌های مادی و معنوی خود را در راستای تحقق آزادسازی قدس شریف از سلطه اشغالگران صهیونیست بکار خواهیم برد .

به امید آزادی قدس شریف و تحقق حتمی وعده خداوند متعال.اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید