چهاردهمین همایش بین‌المللی پتروشیمی IPF با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش برگزار می شود

چهاردهمین همایش بین‌المللی پتروشیمی IPF با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش برگزار می شود
(دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱) ۱۳:۴۴

مدیر همایش بین‌المللی IPF گفت: این رویداد بزرگ با حضور شرکت های ایرانی و خارجی اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار نیپنا ،دومین جلسه کمیته اجرایی همایش IPF با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مجری همایش و دست اندرکاران این رویداد مهم بین المللی در عرصه صنعت پتروشیمی برگزار شد .

حسن عباس زاده مدیر همایش بین المللی IPF با بیان این که در این همایش با حضور هلدینگ ها، شرکت ها ، مدیران و تحلیلگران ایرانی و خارجی فعال در بخش های مختلف صنعت پتروشیمی برگزار می شود گفت: بررسی دانش روز و نوآوری های صنعت پتروشیمی در ایران و جهان در IPF چهاردهم مورد تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: برگزاری جلسه های ترویج کسب و کار، نمایشگاه جانبی،ملاقات های جانبی و برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر برنامه های چهاردهمین همایش بین‌المللی IPF است و تاکنون سخنرانی 12 مهمان ایرانی و 8 مهمان خارجی نهایی شده است.

مدیر همایش IPF اظهارکرد: رویکرد زنجیره ارزش در صنایع پتروشیمی ایران، معرفی قطب ها و پارک های پتروشیمی، طرح های توسعه ای و امکان سرمایه گذاری دراین طرح ها و استفاده از، فناوری های نوین و پیشرفته در صنایع پتروشیمی از دیگرمحورهای این دوره از همایش IPF است.

عباس زاده افزود: فرایند جذب حامیان مالی همایش نیز در حال انجام است واین همایش پس از چند سال توقف برگزاری به دلیل شرایط کرونا، سبب خواهدت شد تا افزون بر بررسی دستاوردها، تبادل دانش و ارائه فناوری های نوین میان شرکت کنندگان و فعالان صنعت پتروشیمی به اشتراک گذاشته شود.

مدیر همایش IPF با بیان این که برخی سازمان های بین المللی مانند کارشتاسان دبیرخانه مجمع کشورهای صادر کننده گاز (GECF) نیز برای شرکت در همایش علاقه مندی خود را ابرای شرکت در همایش اعلام کرده اند گفت: از حضور شرکت ها، کارشناسان و سایر فعالان که به نحوی با صنعت پتروشیمی در ارتباط هستند استقبال می کنیم.

مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی همچنین از برنامه ریزی برای حضور شرکت های دانش بنیان، پژوهشگران و دانشجویان برتر به صورت حضوری و یا آن لاین در چهاردهمین همایش بین‌المللی IPF خبرداد و بیان کرد: نحوه حضور این بخش از شرکت کنندگان بزودی نهایی شده و اعلام خواهد شد.

عباس زاده با بیان این که این همایش با رویکرد تکمیل زنجیره ارزش در روزهای 11 و 12 اردیبهشت ماه سال آینده در مرکز همایش های صدا و سیما برگذار خواهد شد گفت: تکمیل زنجیره ارزش و توسعه متوازن از جمله مهمترین محورهای این همایش خواهد بود.اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید