رونمایی از یک گرید استراتژیک پلیمری صنعت پتروشیمی

رونمایی از یک گرید استراتژیک پلیمری صنعت پتروشیمی
(یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱) ۱۷:۵۶

گرید تخصصی پلی اتیلن با کاربری Extrusion coating از سوی شرکت پلیمرآریا ساسول به عنوان سومین شرکت تولید کننده این محصول در جهان با نام 1969 رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، شرکت پلیمر آریاساسول امروز یکشنبه (2 بهمن ماه ) در حاشیه، همایش سراسری تحول دیجیتال و اقتصاد دانش‌ بنیان که با هدف حمایت و توانمندسازی راهکارهای نوآورانه فعالان و متخصصین صنعت با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، عظیم کلانتری اصل رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و محمد رضا حیدر زاده مدیر عامل این مجتمع پتروشیمی برگزار شد از یک گرید جدید پلیمری رونمایی کرد.

گرید جدید این مجتمع پتروشیمی ( پلی اتیلن با کاربری Extrusion coating) به نام 1969در صنایع بسته بندی مواد غذایی کاربرد دارد در مرحله تولید آزمایشی قرار دارد و نیاز کشور به این نوع گرید را تامین خواهد کرد و افزون برآن به خارج از کشور نیز صادر خواهد شد.

شرکت پلیمر آریا ساسول به عنوان نخستین شرکت در ایران و سومین شرکت در جهان این محصول را تولید کرده است.

امضای تفاهم نامه

شرکت پلیمر آریا ساسول، پژوهشگاه صنعت نفت و یک شرکت خصوصی در حاشیه، همایش سراسری تحول دیجیتال و اقتصاد دانش‌ بنیان تفاهم نامه همکاری مشترک با هدف توسعه فناوری را امضا کردند.

رونمایی از یک محصول (های تک)

محصول های تک data rain نیز امروز در این همایش از سوی واحد نوآوری شرکت پلیمر آریا ساسول به عنوان محصولی خلاقانه و فناورانه رونمایی شد .

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید