معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی:

با مدیریت راهبردی می توان به هدف تکمیل زنجیره ارزش رسید

با مدیریت راهبردی می توان به هدف تکمیل زنجیره ارزش رسید
(یکشنبه ۴ دی ۱۴۰۱) ۱۴:۱۹

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: امروز صنعت پتروشیمی در تاروپود تمام جوامع تنیده شده است و اگر می خواهیم در راستای کاهش خام فروشی و حرکت به سوی تکمیل زنجیره ارزش گام برداریم ، مدیریت کلان نگر، راهبردی و اثر بخش می تواند سبب تحقق این اهداف شود.

به گزارش خبرنگار نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دیدار با مدیران مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت که با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیران و روسای شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد، با تاکید بر لزوم ارتقای سطح کمی و کیفی عملکرد مدیران اظهار کرد: صنعت پتروشمی ایران با هدف تکمیل زنجیره ارزش طرح های متنوعی را در حال ساخت دارد که منجر به ایجاد ارزش افزوده بیشتری در این صنعت پیشران خواهد شد.

وی با بیان این که یک شرکت یا صنعت چابک، پویا و بزرگ نیازمند مدیران کارآمد و متخصص است، گفت: مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت می تواند با استفاده از ظرفیت های موجود، مدیرانی موفق را به صنعت نفت ایران وارد کند و الگویی تحول ساز برای تربیت و آموزش نسل جدید مدیران باشد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: امروز صنعت پتروشیمی در تاروپود تمام جوامع تنیده شده است و اگر می خواهیم در راستای کاهش خام فروشی و حرکت به سوی تکمیل زنجیره ارزش گام برداریم ، مدیریت کلان نگر، راهبردی و اثر بخش می تواند این اهداف را تحقق بخشد.

وی تصریح کرد: توجه به شرکت های دانش بنیان و ساخت و بومی سازی دانش فنی و کاتالیست های صنعت پتروشیمی افزون بر تامین نیاز داخل در بحث صادرات نیز دارای اهمیت ویژه ای است و امروز شاهد افزایش تقاضا برای خرید کاتالیست های ایرانی هستیم که این امر نشان دهنده وجود ظرفیت ها و دانش روز میان فعالان صنعت پتروشیمی ایران است .

به گزارش نیپنا، محسن حقیقی مقدم، مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت نیز در سخنانی به تشریح فعالیت ها و نیز دستاوردهای مرکز پرداخت و اظهار کرد: اموزش و توانمند سازی مدیران با هدف توسعه راهبردی مدیریت انجام می شود و با همکاری وزارت نفت و شرکت های تابعه به دنیال ایجاد تحولی نوین در مدیریت بخش های مختلف صنعت نفت ایران هستیم.

جلسه با مدیریت توسعه مدیریت صنعت نف مرتضی شاهمیرزایی

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید