روزنامه نمایشگاه

پیرو سیاست های اطلاع رسانی نمایشگاه ایران پلاست و به منظور برگزاری  با شکوه  و پربار این نمایشگاه؛ روزنامه گسترش صمت (صنعت، معدن و تجارت ) به عنوان روزنامه حامی این نمایشگاه، موظف شده 4 ویژه نامه به زبان فارسی و یک ویژه نامه به زبان انگلیسی جهت انعکاس اخبار و گزارش های این نمایشگاه و انعکاس آن در سطح جامعه و معرفی توانمندی های شرکتهای حاضر در این رخداد تاثیر گذار و منحصر به فرد به چاپ برساند.

این ویژه نامه ها دارای مطالب محتوایی ( ارائه دیدگاه های صاحب نظران و مدیران بخش خصوصی و دولتی ) همراه با معرفی توانمندی های شرکت کنندگان است که  علاوه بر توزیع رایگان در زمان برگزاری نمایشگاه برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در نمایشگاه ایران پلاست، در روز انتشار نیز همراه با روزنامه در سراسر کشور توزیع می شود.

با توجه به جایگاه و اهمیت این نمایشگاه در سطح داخلی  و بین المللی و نیز با توجه به تاکید مدیر عامل محترم شرکت ملی صنایع پتروشیمی جهت هرچه با شکوهتر برگزار شدن این رخداد، خواهشمند است دستور فرمایید زمینه حضور آن شرکت در این ویژه نامه ها به صورت معرفی توانمدیها در قالب رپرتاژ، خبر، گزارش و آگهی فراهم گردد. ضمنا براساس توافق انجام شده هزینه ها براساس تعرفه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  محاسبه می شود.

جهت هماهنگی بیشتر می توانید با آقای مهندس محمدرضا ابراهیمی با شماره تلفن ثابت  88900820 و شماره تلفن همراه  09121302339  یا پست الکترونیکی ebrahimi@smtnews.ir    تماس بگیرید.

 

متن معرفی نامه 

 

 

فهرست قیمت